« All Events

• This event has passed.

Keeni raamatukogu kutsub linnuhommikule “Kas on linnukesel muret?”. Päeva juhib ornitoloog Margus Ots MTÜ-st Linnuvaatleja.

aprill 23 kell 09:00

5eur

Kogunemine 9.00 Sangaste lossi kollase raami juures. Liigume retkele Sangaste metsaparki, kus kuulame ja vaatleme ning Marguse abiga määrame linnuliike (kestvus 1,5 tundi). Kaasas on ka raamatukogus olemasolevad linnumäärajad, proovime need praktikas tööle panna. Lõkkeplatsil võtame väikese „linnupette” ja edasi lähme Sangaste raamatukokku, kus iga soovija saab meisterdada omale väikelinnu pesakasti. Soov oleks, et pärast pesakasti paigaldamist sellel silma peal hoiate ning sügisepoole saaksime jälle kokku. Uuel kohtumisel plaanis sissekolinud linnupere lugusid omavahel jagada ja arutleda, mis õnnestus ja mis mitte.

Omaosalus 5 eur/ pesakasti kohta
Kohtade arv piiratud, palun eelregistreeri Heili.Kalbri@otepaa.ee või tel 53072043

Date:
aprill 23