• This event has passed.

Sangaste raamatukogus Epp Petrone loeng “Juurtest lugudeni”.

veebruar 22 kell 17:30

Epp Petrone

Epp Petrone on ise tegelenud oma suguvõsalugude leidmisega ja kokku kirjutamisega ja talle meeldib ka teisi inspireerida seda tegema. Just sellise teemaringi soovime Sangastes koos ette võtta ja aja jooksul sellega edasi liikuda.

On väga oluline luua sidemeid noorte ja vanemate põlvkondade vahel ning selleks on parimad meiega juhtunud lood. Tihti küll räägitakse neid edasi, kuid samas ilma kirja panemata lähevad need vahel kaduma ning ikka tahaksime nende kohta küsida siis kui kipub hilja olema. Seega soovime motiveerida, julgustada ja õpetada inimesi oma lugusid jäädvustama. Raamatukogul on aga omakorda väga suur huvi teie lugusid kuulda ja vahel ka koguda, sest need sisaldavad tihti meie piirkonna ajalugu.

Oodatud on ka need, kes aktiivselt lugudega tegeleda ei soovi , vaid tahavad külalisega kohtumist lihtsalt nautida. Tule ja võta sõber kaasa, sest koos olemises on väge.

Date:
veebruar 22